Kindernevendienst Basiliek St. Jan

Kindernevendienst Basiliek St. Jan

Kindernevendienst Basiliek St. Jan

In het schooljaar 2023/2024 zijn er weer kindernevendiensten in de Basiliek Sint Jan; een door steeds meer kinderen en ouders gewaardeerde traditie. De kinderen zijn op een ongedwongen, leuke manier bezig met Bijbelverhalen en het katholieke geloof. Voornamelijk iedere laatste zondag van de maand en op feestdagen om 11.00 uur.

Organisatie
De kinderen nemen plaats in de basiliek. Na het openingswoord van de voorganger begeleiden enkele leden van de werkgroep hen naar het koetshuis naast de pastorie. Vóór het einde van de viering komen de kinderen weer terug in de basiliek.

De data voor de komende periode:

2023
Zondag 24 september
Zondag 29 oktober
Zondag 26 november
Maandag 25 december Kerstmis

2024
Zondag 7 januari Driekoningen

Verrassing
Na de laatste kindernevendienst voor de grote vakantie nodigen we alle kinderen uit voor een kleine verrassing in de pastorie. De datum maken we nog bekend.

Wij zijn weer klaar voor een reeks gezellige en leerzame bijeenkomsten.
Contactpersoon voor de kindernevendiensten in de Basiliek St. Jan is Esther Foolen-Jansen : estherjansen1986@hotmail.com

 

 

Reacties zijn gesloten.