Geslaagde Ziekendag 2022

Geslaagde Ziekendag 2022

Zo’n 80 parochianen namen zaterdag 20 augustus deel aan de Ziekendag 2022 in de Verrijzeniskerk. Vanwege corona had deze de afgelopen 2 jaar niet meer plaatsgevonden. Op eigen gelegenheid of met taxivervoer kwamen de deelnemers naar de viering waarbij zo’n 35 gelovigen het sacrament van de zieken mochten ontvangen. Pastoor Jochem van Velthoven werd daarbij geassisteerd door pastor Han Akkermans. Diaken Peter Hoefnagels verzorgde de overweging rond het thema: Wees barmhartig.

Zorg voor zieken en ouderen komt voort uit de barmhartigheid van de Vader, die oog en oor heeft voor ieder mens. Jezus, Zijn Zoon getuigde daarvan zijn hele leven. Na de ingetogen en soms op momenten ontroerende Eucharistieviering, die werd opgeluisterd door het dameskoor werden de deelnemers getrakteerd op een lunch. Daarvoor was de binnenplaats van de Hortensiahof feestelijk ingericht. Dankwoorden waren er voor de medewerkers van de Verrijzeniskern, de Zonnebloem, de bewoners van het appartementencomplex en de Parochiële Caritas die deze bijeenkomst mogelijk maakten

Reacties zijn gesloten.