Opening tentoonstelling portretten zusters

Tot 11 september zijn in de Basiliek portretten te zien van alle zusters Norbertinessen van Sint-Catharinadal.
Op vrijdag 29 april om 14.00 uur zal de tentoonstelling officieel worden geopend door burgemeester Mark Buijs in aanwezigheid van alle zusters. De muzikale adviseurs Frans Bullens en Ton Stevens van de Stichting Ludens zijn gevraagd om de officiële opening muzikaal te omlijsten op (Maarschalkerweerd)orgel, piano en harmonium. Na afloop uiteraard gelegenheid om samen met de zusters de tentoonstelling in alle rust te bekijken. 

De foto’s zijn gemaakt door Koos Breukel ter gelegenheid van het 750-jarig bestaan van het klooster Sint-Catharinadal. Hij staat bekend om zijn integere, markante en tegelijkertijd sobere portretten. 

De tentoonstelling is te bezichtigen tijdens de openstelling van de Basiliek van woensdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur. 

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.