Fototentoonstelling zusters Norbertinessen

Tot 11 september zijn in de Basiliek portretten te zien van alle zusters Norbertinessen van Sint-Catharinadal.

Zusters Norbertinessen van Sint-Catharinadal 2021© Koos Breukel

De foto’s zijn gemaakt ter gelegenheid van het 750-jarig bestaan van het klooster Sint-Catharinadal. Fotograaf Koos Breukel staat bekend om zijn integere, markante en tegelijkertijd sobere portretten. De tentoonstelling is een project van het Stadsarchief Breda, de Stichting Grote Kerk Breda en de gemeenten Oosterhout, Breda en Roosendaal.

De tentoonstelling is te bezichtigen tijdens de openstelling van de Basiliek van woensdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur.

Zusters Norbertinessen van Sint-Catharinadal 2021© Koos Breukel

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.