Kerstboodschap

Beste lezer,

Samen met u kijkt het pastoraal team uit naar Kerstmis. Ondanks alle beperkingen nodigen zij u van harte uit om de geboorte van Jezus mee te vieren en het Licht aan elkaar door te geven in deze donkere dagen.

 U kunt het kerstspel op vrijdag 24 december om 15.00 uur, de Nachtmis op 24 december om 21.00 uur en de vieringen op Eerste en Tweede Kerstdag om 11.00 uur volgen via livestream: https://tinyurl.com/basiliek-oosterhout.

De Nachtmis wordt ook door de ORTS uitgezonden. De liederen die dan gezongen worden vindt u op bijgaand Liedblad. Open uw hart en zing gerust mee!

Het pastoraal team van de H. Catharinaparochie wenst u een Zalig kerstfeest!

Met vriendelijke groet, 

Secretariaat H. Catharinaparochie

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.