Viering en Herdenking bij Vredeskapel Dorst

Zondag 3 oktober 2021 tijdens de Eucharistieviering om 11.00 uur staan we stil bij de bevrijding van Dorst. Na de viering komen we om 12.00 uur samen bij de Vredeskapel op de hoek van de Wethouder Van Dijklaan en de Vijftigbunderweg.

Foto: Dion van den Wijngaard

Bij de kapel wordt een korte plechtigheid gehouden welke wordt opgeluisterd door het Marcoenkoor, Fanfare St. Joris en vertegenwoordigers van de Poolse Generaal Maczekschool uit Breda.

Er is aandacht voor het feit dat we al 77 jaar in vrede kunnen leven, mede dankzij de offers die gebracht zijn door onze Poolse bevrijders en de vijf Dorstenaren die in de oorlog zijn omgekomen. Tevens brengen we een groet aan Maria, biddend dat haar voorbeeld mag inspireren tot dienstbaarheid en vrede.

Parochiekerncommissie H. Marcoen Dorst

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.