NAKIVALE juni 2021

De maandelijkse Caritascollecte van april dit jaar (2021) was bestemd voor NSA (Nakivale Soccer Academy) in het vluchtelingenkamp Nakivale in Uganda. We konden het resultaat van de collecte, bijna 300 euro, samen met andere giften, eind mei overmaken naar Uganda. Op bijgaande video en foto’s ziet u hoe het geld besteed is. Met uw hulp wordt het huidige project van educatie en hulpverlening aan kwetsbare meisjes en jonge vrouwen gerealiseerd. Naast voorlichting en onderlinge solidariteit, is het materiële hulp in de vorm van toiletartikelen en hygiënisch materiaal. Op de video hoort u ook dat men met pastoor Han Akkermans heeft meegeleefd tijdens zijn ziekteperiode! De band van de H. Catharinaparochie met NSA is meer dan hulpverlening. Het is een lijn waarlangs vriendschap, vertrouwen en geloof worden uitgewisseld.

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.