Strooiveld

De vrijwilligers van de H. Marcoen zijn de afgelopen maanden druk in de weer geweest op de begraafplaats. Ze hebben een plek aangelegd waar de as van overledenen uitgestrooid kan worden.

Foto: Dion van den Wijngaard

Ook zijn ornamenten geplaatst, een Maria-kapelletje, een aantal houten zuilen met kunstwerken en bankjes om het kerkhof te maken tot een poosplaats waar het goed toeven is en rust gevonden kan worden. Zondag 2 mei a.s., Meikes Dorst, zal na de eucharistieviering pater Van der Leest het strooiveld inzegenen. Met dank aan de financiële bijdrage van een Dorstse familie, de bedrijven die tegen korting het materiaal hebben geleverd en de vrijwilligers die al het werk hebben verricht. Mocht u de as van een dierbare overledene op het strooiveld van de H. Marcoen uit willen strooien, neem dan contact op met Dion van den Wijngaard via 06 51 41 15 00.

PKC-leden Dorst

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.