Kledingbeurs vraagt tweedehands kinderkleding!

Bent u ook bezig met het wisselen van de kinderkleding? Dan vragen wij graag uw aandacht!

Al bijna een jaar kunnen mensen met een smalle beurs op afspraak bij de Vinder terecht voor (kinder)kleding.
Vele mensen weten de kledingbeurs ondertussen te vinden. Er is dan ook behoefte aan een nieuwe lading kinderkleding voor de lente en de zomer. Helpt u mee zodat elk kind in Oosterhout voldoende kleding heeft?

Als u schone tweedehands kinderkleding heeft, die niet versleten of beschadigd is, kunt u deze op maandag- en vrijdagochtend om 09.00 uur bij de poort van de Vinder afzetten. Is dit geen handig moment, dan kunt u ook bellen voor een afspraak om de kleding af te geven.

Heeft u zelf een smalle beurs en behoefte aan kinder(kleding) of kent u mensen die hier behoefte aan hebben, dan kunt u een afspraak maken om uit te komen zoeken. U bent van harte welkom!

Antoniushuis De Vinder Vincentiusstraat 113A Oosterhout (0162) 47 09 54.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.