Kindernevendienst met Palmzondag in Basiliek St. Jan

Heel veel volwassenen en kinderen staan langs de kant van de weg om hem toe te juichen en te zingen. Maar sommigen kijken juist boos en zelfs een beetje bang.

foto: de intocht in Jeruzalem

We ontdekken dat er ook mensen zijn die niet bij Jezus willen horen. Hier praten we met de kinderen over. Het gesprek eindigt zo een beetje droevig, wat past bij de lijdensweek van Jezus die begint. Toch laten we de kinderen ook een glimpje hoop zien door vragen als: hoe kan je een klasgenootje of vriendje weer blij maken? We spelen het verhaal na en er is ook tijd voor een spelletje.  

Alle kinderen mogen een versierde palmpasenstok meebrengen. We wachten hen om 10.00 uur buiten bij de kerkdeur op.  

Na de kindernevendienst gaan we terug naar de kerk waar de kinderen een broodhaantje op hun stok krijgen en waar de palmpasen wordt gezegend. Ze kiezen uiteindelijk zelf wie ze blij maken met hun stok. De ouders kunnen hen op het kerkplein opwachten. 

Misschien tot 28 maart? 

Werkgroep kindernevendienst 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.