Sinterklaas vraagt hulp

H. Catharinaparochie komt in actie voor jonge gezinnen met kleine beurs. Het project jonge gezinnen van de H. Catharinaparochie wil ervoor zorgen dat ook kinderen uit gezinnen met een kleine beurs op pakjesavond een cadeau in hun schoen ontvangen. Wilt u helpen?  

Op de verlanglijstjes van de kinderen staan: autootjes in verschillende soorten en maten, duplo, lego, playmobiel, voetbal, knutselpakket. Het gaat om kinderen van 0 tot 12 jaar.  

In de weekenden van 14 en 15 november, 21 en 22 november en 28 en 29 november staan achter in de kerk dozen om uw giften te deponeren. U kunt ook tot 27 november op elke werkdag ’’s ochtends bij de Vinder na een telefoontje (0162-470954) of op de Markt uw kadootje afgeven.  

Alvast bedankt voor uw inzet! 

Annemiek Buijs – Tuytelaars
Projectleider jonge gezinnen 

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.