Gebed en financiële steun voor Libanon

Tijdens de vieringen van 15 en 16 augustus zal gebeden worden voor de bewoners van Beiroet die getroffen zijn door de verwoestende explosie in de haven van de stad op 4 augustus. Ook zal een extra collectie worden gehouden

Fotograaf: Mehr News Agency, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=92996957

ten behoeve van de slachtoffers van de explosie. De parochie geeft hiermee gehoor aan een oproep van paus Franciscus en de bisschoppen tot steun aan de bevolking van Libanon.

Kerk in Nood heeft directe contacten met verschillende kerkelijke projecten in Libanon, zoals het uitdelen van voedselpakketten. Kerk in Nood, ’s-Hertogenbosch IBAN NL64 FVLB 0227 1754 84.

De Samenwerkende Hulporganisaties zijn een nationale actie gestart via Giro 555 ten behoeve van directe noodhulp: NL08 INGB 0000 0005 55 (7 nullen, 555), t.n.v. Samenwerkende Hulporganisaties, Den Haag.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.