Basiliek weer open voor publiek

Vanaf zaterdag 13 juni is onze prachtige Oosterhoutse Basiliek weer toegankelijk voor mensen die het gebouw willen bekijken. De basiliek is open van donderdag tot en met zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur.

fotograaf: SjoerdFotografie

Op de zaterdagen in juli, augustus en begin september zal Stichting Ludens tevens Marktconcerten organiseren van 14.30 tot 15.15 uur.

Er zijn twee kerkwachten aanwezig die veel over het gebouw kunnen vertellen. Uiteraard zijn zij er ook om te zorgen dat het bezoek veilig en volgens de coronaregels verloopt. Zoals overal geldt: heeft u verkoudheidsklachten, kom dan niet. Ontsmet uw handen bij binnenkomst en houdt 1,5 meter afstand. U mag gewoon binnenlopen, maar bij 30 personen in de basiliek wordt u gevraagd om buiten even te wachten.

Ilse Willems

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.