Online Alphacursus

Wegens het grote succes van de, sinds vorig jaar gestarte, Alphacursussen hebben we in deze bijzondere tijd de mogelijkheid gecreëerd om de Alphacursus online te volgen. Waar we onder normale omstandigheden starten met een maaltijd, starten we nu rond koffietijd. Met je eigen voorzieningen kun je vanuit huis deelnemen aan deze cursus en je verdiepen in van alles wat ons bezighoudt met geloven.   

Is er meer? Waarom zijn wij hier?  

Dit zijn vragen die onherroepelijk weleens op je pad zijn gekomen. Soms aan de oppervlakte, soms ondergesneeuwd door de zaken van alledag. 

Voor wie? 

Alpha is voor iedereen die nieuwsgierig is naar het katholiek geloof. Er is alle ruimte om het gesprek aan te gaan en je vragen en ideeën te delen. 

Waarom?

Op Alpha denk je samen na over vijftien inspirerende onderwerpen. Iedereen komt met zijn eigen vragen en ideeën. Je ontdekt altijd iets nieuws. Je ontmoet leuke, nieuwe mensen. En het is helemaal gratis! 

 Wanneer?

We komen online bijeen van 20.00 tot 21.15 uur op 25 mei – 1, 8, 15, 22 en 29 juni – 6, 10, 13, 20, 27 juli – 3 en 10 augustus; op 11 juli van 10.00 tot 12.30 uur. 

Aanmelden  

Voor 20 mei 2020 via deze link.

Contactpersoon

Annemiek Buijs – 06 – 16 32 44 65 – annemiekbuijs@catharina-parochie.nl 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.