Het opknappen van de Vinder gaat verder!

Al is de Vinder al een tijdje gesloten, de werkzaamheden om de Vinder op te knappen gaan gewoon door. Allereerst is de verlichting aangepast. De firma Rombouts heeft de verlichting in de vergaderruimten aangepast en bij het secretariaat.

fotograaf: Diana Nieuwold

Overal is ledverlichting aangebracht om zo duurzaam mogelijk gebruik te maken van de energie.

In de grote zaal is de verlichting ook veranderd: de tl-verlichting is ook daar vervangen door ledverlichting, maar daar kun je de buizen niet meer zien, omdat aan de onderkant een mat scherm is aangebracht. Boven het altaar zijn drie spotjes aangebracht, zodat de voorganger beter licht heeft.

Na de verlichting is de stukadoor aan het werk gegaan. Eerst zijn alle spullen van de grote zaal in het midden geplaatst of verhuisd naar een andere ruimte. Op vrijdag is stucadoorsbedrijf Kieboom begonnen met het voorbehandelen van alle wanden. Op zaterdag zijn alle wanden opnieuw gestuukt. Alles ziet er weer prima uit. Als de muren droog zijn, kan gestart worden met schoonmaken. Daarna wordt alles opnieuw ingericht.

PKC-leden H. Antonius

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.