Opening Vastwel 2020

Van oudsher kennen we de periode na Carnaval tot aan Pasen als de vastentijd. Van harte uitgenodigd om op een eigentijdse manier met ons mee te vasten. Op zoek naar balans. Tussen verlangen en loslaten; een levenslange uitdaging om onszelf niet voorbij te lopen.

Vastwel wordt op 19 februari geopend om 20.00 uur. Inloop vanaf 19.30 uur. De avond eindigt rond 21.30 uur. Locatie is het Mgr. Frenckencollege, Slotlaan 40. Er zijn diverse sprekers: Zuster Maria Magdalena, priorin van Sint Catharinadal, Tom Rombouts, oud-burgemeester van ‘s-Hertogenbosch, Rania Hilam, vluchtelinge uit Syrië en Elsbeth Kuijsters, moeder en psychologe. Gastvrouw is Cindy Cremers, docente op het MFC, bijgestaan door leerlingen van dezelfde school. Klik hier voor meer informatie.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.