Kerstconcert in Oosteind

Zanggroep Easy Goin’ viert dit jaar het 5-jarig jubileum. Na een aantal concerten op locatie, met als hoogtepunt het jubileumconcert in de Oosterhoutse Bussel, willen zij dit speciale jaar natuurlijk met een sfeervol kerstconcert afsluiten.

Naast Easy Goin’ zelf zullen ook het Gelegenheidsorkest en de Zingende Nootjes te zien en te beluisteren zijn, met hoogstwaarschijnlijk ook gezamenlijke optredens. Voor dit kerstconcert is er ook een speciale muzikale gast: de harpiste Sabien Canton.

Sabien Canton is een veelzijdig harpiste, je vindt haar veelvuldig op het concertpodium, maar zij geeft daarnaast ook les op het conservatorium en is een van de drijvende krachten achter het creëren van meer en goed repertoire voor harp. Naast solonummers zal zij ook een tweetal nummers samen met Easy Goin’ gaan doen.

We hopen op een grote opkomst voor dit unieke kerstconcert.

Waar:                H. Johannes de Doper (Oosteind)
Datum:             15 december
Aanvang:          19.00 uur

Axel Kruse

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.