Presentatie parochieplan 2019/2022

Op 31 oktober was een dertigtal parochianen in de Verrijzenis aanwezig bij de presentatie van het nieuwe parochieplan. Pastoor Han Akkermans vertelde hoe het plan tot stand kwam en lichtte de opbouw toe. Het plan is opgebouwd aan de hand van vijf vragen:

– Wie zijn we?
– Wat draagt ons?
– Wat bindt ons?
– Wat staat ons te doen?
– Wat hebben we nodig?

Hierna was er tijd voor vragen van de aanwezigen. Die gingen over de toekomst van de kerk en de (kerk)gebouwen. Een lastige discussie, omdat het door de financiële situatie steeds moeilijker wordt (kerk)gebouwen open te houden. De vraag was ook of we een (kerk)gebouw nodig hebben als gelovigen. Na de dialoog hierover was er tijd voor de borrel. Daar ontmoetten de parochianen elkaar in een ontspannen sfeer.

Klik HIER voor het parochieplan

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.