Wijziging tijden vieringen in De Vinder

Met ingang van 24 september 2019 wijzigen de tijden van de vieringen in de Vinder. Elke dinsdagmorgen om 9.30 uur is er een viering van woord en gebed. Op donderdagavond om 18.30 uur zijn er naast vieringen van woord en gebed ook tweemaal per maand eucharistievieringen.

Foto: Wiljan van der Zanden

De viering van woord en gebed op de dinsdagmorgen gebeurt in de sfeervol ingerichte Antoniuskapel van Antoniushuis De Vinder. Een voorganger en lector geven deze viering, samen met de mensen, vorm door middel van gebeden en gezangen.

Kom gerust en maak het mee!  

De viering op de donderdagavond is in de grote Antoniuszaal. Deze viering wordt regelmatig opgeluisterd door de Antoniuszangers onder leiding van Theo Michielsen. Hierdoor wordt het een viering met samenzang.

Op de eerste donderdagavondviering op 26 september om 18.30 uur gaat onze nieuwe diaken van de H. Catharinaparochie, Peter Hoefnagels, voor. Na afloop is er koffie en thee.

Wij hopen dat u komt.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.