Oogstdankfeest

Op ’n mooie zonnige zondag 25 augustus 2019 fietsen we over ons fijne fietspad richting de Jacobushoeve aan de Steenovensebaan voor de jaarlijkse Oogstdankviering met als voorganger mevrouw Ineke Leemput en met medewerking van het gemengd koor Marcoen, dat deze dienst opgeluisterd heeft met prachtige liederen.

Het openingslied “De vreugde voert ons naar dit huis”, in dit geval naar dit buitenterrein, was zeer toepasselijk voor deze dag. We staan stil om bovenal dankbaar te zijn wat de aarde ons biedt en willen daar altijd zorgzaam en oplettend mee omgaan.

De voorgangster memoreerde dat wij met zijn allen op enig moment voor de bekende “deur” zullen staan en waar we altijd ons best voor moeten doen. Het mooie slotlied “Zeg ik dank” was zeer op zijn plaats voor deze dienst. Na afloop ’n gezellig samenzijn met ’n hapje en ’n drankje en genieten van de Boerenfair waar van alles was te zien voor groot en klein.
Hartelijk dank voor de vele handen die deze dag mogelijk hebben gemaakt.

Jan en Gré van Vugt-Gremie

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.