Processie en Herdenking

Processie naar Vredeskapel en herdenking 75-jarige bevrijding van Dorst
Zondag 6 oktober tijdens en na de Eucharistieviering om 11 uur staan we stil bij de bevrijding van Dorst. Na de viering lopen we in processie naar de Vredeskapel, voorafgegaan door fanfare St. Joris.

Bij de kapel zal een sobere plechtigheid gehouden worden, waarbij in enkele toespraken aandacht besteed zal worden dat we hier al 75 jaar in vrede leven, mede dankzij de offers die gebracht zijn door onze Poolse bevrijders en de vijf Dorstenaren die in de oorlog zijn omgekomen. Tevens brengen we een groet aan Maria, biddend dat haar voorbeeld mag inspireren tot dienstbaarheid en vrede.

Vanzelfsprekend worden er veel dorpsgenoten verwacht om bij deze plechtigheid aanwezig te zijn. Temeer, daar er op dit moment zoveel plekken op de wereld zijn, waar oorlog en geweld onmetelijk verdriet brengen bij mensen.

Dion van den Wijngaard

 

 

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.