Parochiebijdrage niet geïncasseerd

Begin juni is onze parochie overgestapt naar een nieuw administratiesysteem. Dit systeem biedt meer mogelijkheden en de omzetting is goed verlopen, met uitzondering van de automatische incasso’s. Het incasseren van de bedragen van juni, juli en augustus is helaas niet gelukt. We hopen in september deze bedragen alsnog te incasseren bij u. Wij vragen u vriendelijk niet zelf de parochiebijdrage via uw bank over te maken om dubbele betalingen te voorkomen.

Mocht het voor u onoverkomelijk zijn om dit bedrag in één keer te laten incasseren, kunt u altijd contact opnemen met onze penningmeester Dion van den Wijngaard. Zijn mailadres is dionwijn@gmail.com.

Wij bieden u onze excuses aan voor de vertraging.

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.