Parochieavond over seksueel misbruik, op 20 november in de Verrijzeniskerk

Zondag 23 september heeft pastoor Han Akkermans een stuk gelezen, waarin hij vragen stelt waarmee hij als pastoor, maar ook ieder van ons als katholiek op de dag van vandaag te maken hebben. Hij noemde punten waarover we moeten spreken en waar we aan moeten werken, maar ook gaf hij aan waar het in ons geloof werkelijk om gaat.

Op dinsdag 20 november om 19.30u bent u welkom in de Verrijzeniskerk.

 Het Pastoraal Team wil samen met u hierover van gedachten wisselen. De avond is zorgvuldig voorbereid; in kleine groepjes kan ieder zich uitspreken. De kerk moet een veilige plek zijn voor alle mensen, met name voor hen die kwetsbaar zijn.

U kunt het stuk hier nog nalezen op de website van de parochie, of u neemt u even contact op met het secretariaat.

 

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.